Usta Elektrikçi Güvenli iş, Güvenilir Hizmet ⚡ Şişli Elektrikçi ⚡

8 Yıldır Online ⭐⭐⭐⭐⭐ 175 Google yorumu

Işıklandırma Tesisatı Kurulumu tamiri

Aydınlatma Kurulumu

Ev İş yeri Işıklandırma Aydınlatma Sistemi Günümüz teknolojisi ile çok çeşitlenmişlerdir. Daha önceki teknolojide akkor lambalardan halojen lambara ve günümüz teknolojisi olan led aydınlatma sistemleri eski teknolojiye oranla %80 gibi Çok yüksek bir enereji tasarufu sunmasından dolayı Tüketiciler led sistemleri çok çabuk kabul etmişlerdir.

Günümüz tasarruf zamanı Led tekonolji Daha verimli olması yanında Birçok firmanın bu alana yatırım yapmasıyla beraber fiyatlar gayet uygun duruma gelmiştir. Led aydınlatma sistemlerini anlatmak gerekirse aşşağıdaki başlıklardan bunlardan söz ediceğiz.

İç Mekan Aydınlatma

Otel lobi aydınlatması, otel odası aydınlatması, ev ve villa tüm mekanların aydınlatması, loş aydınlık ihtiyacı olan yerlerin aydınlatılması, kaliteli işcilik ve ürünler ile tesisatının döşenmesi konusunda profesyonel çözüm arayan tüm müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Dış aydınlatma: Park, bahçe, sokak, yol, spor sahası, havaalanı gibi açık alanların aydınlatmasına dış aydınlatma ya da dış mekan aydınlatma adı verilir.

BACKLIGHT PANEL ARMATÜR

Backlight Led Panel Armatür

Backlight Led Panel Armatür

Bu ürün kaliteli aydınlatma sağlayan panel armatür modellerinden biridir.

Kaliteli malzemelerden üretilmiş olup, sağlam bir yapıya sahiptir.

Beyaz renge sahip kasası ile sade bir görünüme sahiptir.

Kullanılmak istenen her alana rahatlıkla uyum sağlamaktadır.

Backlight armatür, 210 Ledli olup, ılık beyaz renginde kaliteli Led aydınlatma sağlamaktadır.

Montaj işlemi, sıva altı olacak şekilde gerçekleşmektedir.

Kaliteli ve dayanıklı yapısı sayesinde backlight Led panel armatürün uzun süreli kullanım ömrü bulunmaktadır.

 

LED PROJEKTÖR

LED PROJEKTÖR

LED PROJEKTÖR

LED projektör nedir?
LED projektörler genellikle dış mekan aydınlatmasında kullanılan aydınlatma ürünlerinden bir tanesidir. Dış mekan aydınlatmasında farklı çözümler sunan bu teknoloji, standart dış aydınlatma ürünlerine göre çevresel etmenlere karşı dayanıklı üretilmektedir.

LED HAREKET ALGILAMALI TAVAN ARMATÜRÜ

led sensörlü tavan armatur-

led sensörlü tavan armatürü

Piyasada satılan birçok sensörlü tavan armatürü çeşidi bulabilirsiniz. Ledli sensörlü tavan armatürü türü en çok tercih edilen modeller arasındadır. Söz konusu armatür çeşidi sayesindesensör yardımı ile mekânın aydınlatması sağlanır iken led teknolojisi sayesinde enerji verimliliği üst seviyeye çıkar.

Şarjlı led lambalar mekânın aydınlatılması için geliştirilen üstün teknolojinin başında gelir. Şarjlı led lambaların içinde bulunan ve enerji depolama özelliğine sahip akıllı sensörler bulunur. Hareketli sensörlü ledli ve şarjlı tavan armatürü fener, mum gibi elektrik kesildiğinde oluşan mağduriyetin ortadan kalkması için önemlidir. Özellikle okul, hastane gibi elektriğin elzem olduğu yerlerde kesintisiz aydınlatma sağlar. Şarjlı tavan armatürleri elektrik kesintisini şebekeden kaynaklı olarak algılar. Bu algılama sonrasında armatürün şarj ünitesi devreye girerek aydınlatma kesintisiz devam eder.

• Bina girişlerinde ve binaların merdiven aralıklarında.
• Daire içi uzun koridorlarda.
• Daire içi gerekli konumlarda.
• Kapalı otoparklarda.
• Otellerde gerekli konumlarda.
• Okullarda, hastanelerde ve benzin istasyonlarında.

LED AMPÜL

LED’lerin diğer aydınlatmalara göre en önemli avantajı, düşük enerji tüketimi, uzun ömürlü bilinen klasik aydınlatmaya göre (metalsodyumenkandesan) çok daha ekonomik olmasıdır. LED aydınlatma ürünleri, flamanlı ampullere oranla %80, tasarruflu ampullere göre %50 daha az enerji harcamaktadır. 50.000 saat ömür ile eski ampullerin yerini hızla almıştır.

LED teknolojisi mimari tasarımları da değiştirmiştir. Ampullerin şekline bağlı kalmak zorunda olmak yerine daha esnek ve değişken aydınlatmalar ile yer ve ışık lümen değerleri mimari tasarımlar lehine değişmiştir.

SLIM DOWNLIGHT

Sıva Altı led panel

Sıva Altı led panel

Led Panel nedir, Slim Downlight panel nedir, nerelerde kullanılır?

Led Paneller evlerin koridorlarında aydınlatma yapmak için ideal bir aydınlatma çözümüdür. Koridor aydınlatması haricinde mutfakta ve banyo aydınlatma için de kullanılabilir. Led Panel ince olması sebebiyle 3 cm yükseklik(Driver ile) montaj için yeterli olmaktadır. Salon(oturma odası) gibi oturma bölgelerinde led panel çok iyi bir aydınlatma sağlayacaktır. Yatak odası gibi dinlenme alanlarında ise Led Panel yerine Led spot kullanabilirsiniz. Ayrıca beyaz ışık gerektiren fotoğraf, video çekimi için Led Paneller ile oluşturacağınız bir aydınlatma düzeni projeniz için olumlu sonuç verecektir. Unutmayın, Led Paneli doğru yerde doğru adette kullanırsanız kaliteli ve ekonomik aydınlatmaya kavuşursunuz.

 

SLİM LED PANEL ARMATÜR

SLİM LED PANEL ARMATÜR

SLİM LED PANEL ARMATÜR

LED panellerin enerji tasarrufu konusunda, montaj kolaylığı sayesinde her alanda kullanım olanakları mevcuttur. İç mekanlarda sıva altı kullanıma olanak sağlar.

LED Panelin Üstünlükleri: LED paneller eski tip kasalı floresan aydınlatmalı panellere göre hem aydınlatma bakımından hem de elektrik sarfiyatı bakımından oldukça üstündür. Çünkü LED Paneller %90’a varan elektrik tasarrufu ile daha ekonomik ve aydınlatma alanındaki dengesi sayesinde daha kaliteli ışık sağlar. 50,000 saat yaşam ömrü vardır.

Ekonomik ve Çevre Dostu

Öncelikle LED paneller daha önce kullanılan basit ışıklı tabela teknolojisinden çok öte bir teknolojiye sahiptir.

Bununla birlikte LED paneller eski tip floresanlı aydınlatma panolarına göre %70 bir tasarrufla çalışır ki bu da sürekli yanan ve uzun süre açık kalan ışıklı aydınlatmada çok yüksek bir maliyet tasarrufu sağlamaktadır. Bu aynı zamanda LED panellerin ne kadar çevreyle dost olduğunun da bir göstergesidir.

Ayrıca eski tip floresanlı aydınlatmada kullanılan floresan lambaların ömrünü tamamlaması ya da zayıf yanmasıyla oluşan görüntüdeki dengesizlik LED panellerde kesinlikle ­olmaz.

Soru SorTelefon Et